Cone set
- suited for big rims (Iveco)
- inside ring diameter = 140mm
- for machines with 36mm axle
- 2 pieces
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,76 kg |