Connusset
- geschikt voor grote velgen (Iveco)
- binnenste ring diameter = 140mm
- voor apparaten met 36mm as
- 2 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2,76 kg |