Cantilever toolbox
- 4 small side compartments and 1 large central compartment
overall size = 485 x 255 x 280mm
Dimensions du produit :
| Length | 466 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 232 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 330 mm |
| Weight | 5,60 kg |