Gereedschapskist
- 4 kleine zijvakken en 1 groot middenvak
afmetingen = 485 x 255 x 280mm
Productafmetingen:
| Length | 466 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 232 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 330 mm |
| Weight | 5,60 kg |