Adjustable wrench set 3 pieces
-Swedisch pattern
-Chrome vanadium steel
-Polished heads
-With scale
- 1 x 6" between jaws 25mm
- 1 x 8" between jaws 30mm
- 1 x 10" between jaws 33mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,00 kg |