Schroefsleutel moersleutelset 3 delig
-Zweeds model
-Chrome vanadium staal
-Gepolijste bekken
-Met schaalverdeling
-Profesionele kwaliteid
- 1 x 6" bekwijdte 25mm
- 1 x 8" bekwijdte 30mm
- 1 x 10" bekwijdte 33mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,00 kg |