Hydraulic pump unit / hydraulic power pack
motor power = 1,5kW
voltage = 12V AC
displacement = 2.1 cc/r
max. pressure = 200bar (20MPa)
tank capacity = 3L
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 16,00 kg |