Hydrauliek pomp / hydrauliek powerpack
motor vermogen = 1,5kW
voltage = 12V DC
verplaatsing = 2.1 cc/r
max. druk = 200bar (20MPa)
tankinhoud = 3L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 16,00 kg |