Magnetic paint brush holder
Keep brushes out of the paint can and away from possible spills and dribbles.
Includes a built-in paint can opener.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,18 kg |