Magnetische verfkwast houders
Hiermee kunt u de kwast boven de pomp vastklemmen, om knoeien te voorkomen.
Is uitgerust met een verfpot-opener.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,18 kg |