Magnetic tool bar
To organize, hold and display hammers, wrenches, screwdrivers and more!
- 300 x 50 x 14mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,65 kg |