Magnetische gereedschaphouder
Makkelijk om gereedschap zoals tangen, hamers, sleutels en schroevendraaiers overzichtelijk op te hangen.
- 300 x 50 x 14mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 380 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,65 kg |