Press block for shop press
This press block is suitable for the 100 ton presses SP100HAL and SP100HEL.
Dimensions du produit :
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 30,10 kg |