Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 100 ton persen SP100HAL en SP100HEL.
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 30,10 kg |