Press block for shop press
This press block is suitable for the 30 ton presses SP30HAL, SP30HHL and SP30HHV.
Dimensions du produit :
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 8,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 8,10 kg |