Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 30 ton persen SP30HAL, SP30HHL en SP30HHV.
Productafmetingen:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 8,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 8,10 kg |