Press block for shop press
This press block is suitable for the 75 ton presses SP75HAL and SP75HEL.
Dimensions du produit :
| Length | 296 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 16,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 306 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 16,10 kg |