Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 75 ton persen SP75HAL en SP75HEL.
Productafmetingen:
| Length | 296 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 16,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 306 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 16,10 kg |