Protection rubber garage jack
- diameter = 85mm
Suited for garage jack FJ15AS, FJ15LWA and FJ25HLAS.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,07 kg |