Rubberpad / beschermrubber garagekrik
- diameter = 85mm
Geschikt voor garagekrik FJ15AS, FJ15LWA en FJ25HLAS.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0,07 kg |