Gardenpump
High quality self priming pump.
- Qmax= 60L/min
- Hmax= 45m
- size = 1'' x 1''
- voltage= 230V 50Hz
- motor = 0,75kw / 1PK
- copper impeller
- thermical protection
Dimensions du produit :
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 14,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 15,00 kg |