Machine vice
- width of jaw = 100mm
- height of jaw = 35mm
- max. opening = 75mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 25,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 9,00 kg |
Machine vice
- width of jaw = 100mm
- height of jaw = 35mm
- max. opening = 75mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 25,0 kg |
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 9,00 kg |