Oil control valve
Suited for = motor oil, gear oil, fluid automatic transmission etc.
- inlet = 1/2'' Female
- max. pressure = 100bar / 1500psi
Suited for = motor oil, gear oil, fluid automatic transmission etc.
- inlet = 1/2'' Female
- max. pressure = 100bar / 1500psi
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,00 kg |