Jack oil Mammuth CH 68
- capacity = 1L
Specially for lifting equipment for Mammuth. Excellent wear and corrosion-inhibiting function. Foaming and rapid air escapement is being prevented due to special additives.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 0,90 kg |