Tire bead retainer
- facilitates wheel mounting on rim
- material = fiberglass
Dimensions du produit :
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,60 kg |
Tire bead retainer
- facilitates wheel mounting on rim
- material = fiberglass
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,6 kg |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,60 kg |