Bandhiel montagehulp
- vergemakkelijkt de wielmontage op de velg
- materiaal = glasvezel
Productafmetingen:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,60 kg |
Bandhiel montagehulp
- vergemakkelijkt de wielmontage op de velg
- materiaal = glasvezel
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,6 kg |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,60 kg |