Exhaust rubber hooks
This hook set is used for applying or removing exhaust rubbers.
- 1 curved hook
- 1 flat hook 90 degrees
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,22 kg |