Uitlaatrubber hakenset / uitlaatrubber haak set
Deze hakenset wordt gebruikt voor het aanbrengen of verwijderen van uitlaat rubbers.
- 1 gebogen haak
- 1 platte haak 90 graden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,22 kg |