Gear puller 2 jaw
designed for confined spaces
Special claw design
- max. width = 120mm
- hight = 100mm
CR-V
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 175 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,11 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 1,16 kg |