Armature bearing puller
drop forged with CR-V
- jaw size = 35-80mm
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 1,65 kg |