Universele lagertrekker
drop forged met CR-V
- maat klauw = 35-80mm
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 1,65 kg |