Gear puller
- 2 jaws
- zinc plated
- 120 x 100mm
Attention: this product can not be returned
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,20 kg |
Gear puller
- 2 jaws
- zinc plated
- 120 x 100mm
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,20 kg |