Gear puller
- 2 jaws
- zinc plated
- 120 x 100mm
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1.20 kg |
Gear puller
- 2 jaws
- zinc plated
- 120 x 100mm
Attention: this product can not be returned
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1.20 kg |