Abrasive belt for combi grinding machine
This abrasive belt is perfect for finishing edges or on a pipe or belt grinder.
Specifications:
size = 100 x 2000mm
grain = 60
zirconium
linen artificial resin
Suitable for combi grinder BSM100MF.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,00 kg |