Schuurband voor combi slijpmachine
Deze schuurband is perfect geschikt voor het afwerken van randen of op een buizenslijper of bandschuurmachine.
Specificaties:
afmetingen = 100 x 2000mm
korrel = 60
zirkonium
linnen kunsthars
Geschikt voor de combi slijpmachine BSM100MF.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,00 kg |