Measuring tools set 7 pieces
- 1 = stainless steel vernier caliper
- 1 = stainless steel protractor
- 1 = stainless straight rule 30cm
- 1 = 20 purchase feeler gauge
- 1 = tungsten carbide scriber
- 1 = auto center punch
- 1 = 5m measuring tape
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 0,92 kg |