Meetgereedschapset 7 delig
- 1 = schuifmaat
- 1 = gradenboog
- 1 = lineaal 30 cm
- 1 = 20 bladen voelermaat
- 1 = kraspen
- 1 = automatische centerpunt
- 1 = 5m rolmaat
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 0,92 kg |