Cutting tools set 3 pieces without box
- 1 = straight scissors
- 1 = mini hacksaw
- 1 = utility knift
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,15 kg |