Snijgereedschapset 3 delig zonder box
- 1 = rechte schaar
- 1 = kleine handzaag
- 1 = stanley mes
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,15 kg |