Universal O-rings and valve assortment
A/C parts assortment of no less than 700 pieces
Specially designed for vehicles from the UK and Europe
R134a service caps, valves, primary seals and sealing rings
Full O-ring coverage. Including double seals for Citroen, Fiat, Peugeot, Renault, Alfa Romeo, Iveco and Lancia
Indispensable in every A/C-workshop
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,5 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 310 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 3,50 kg |