Universeel O-ringen en ventiel assortiment
A/C onderdelen assortiment van maar liefst 700 stuks
Speciaal ontworpen voor voertuigen uit het Verenigd Koninkrijk en Europa
R134a servicekappen, kleppen, ventielen, primaire afdichtingen en afdichtringen
Volledige O-ring dekking. Inclusief dubbele afdichtingen voor Citroen, Fiat, Peugeot, Renault, Alfa Romeo, Iveco en Lancia
Onmisbaar in iedere airco-werkplaats
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 310 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 3,50 kg |