Hydraulic pull back cylinder
capacity = 20 ton
max. length = 980mm
stroke = 200mm
plunger diameter = 48mm
outside diameter = 92mm
working pressure = 750bar
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 20,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 205 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 21,00 kg |