Circuit board
Suitable for MIG-MAG welding machines MG150 and MG200.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,28 kg |
Circuit board
Suitable for MIG-MAG welding machines MG150 and MG200.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,28 kg |