Rubber lift block / rubber block universal
Suitable for all scissor lifts.
- dimensions = 160 x 120 x 60mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,00 kg |