Rubber blok / draagrubber universeel
Geschikt voor alle schaar- en poetsbruggen.
- afmetingen = 160 x 120 x 60mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 1,00 kg |