Starter
- Mercedes
- 12V
- 2,8KW
- 900083054
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 14.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 15.50 kg |
Starter
- Mercedes
- 12V
- 2,8KW
- 900083054
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 14.0 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 190 mm |
| Weight | 15.50 kg |
These other products might interest you