Extension bar
- flexible
- 1/4"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.06 kg |
Extension bar
- flexible
- 1/4"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.06 kg |
These other products might interest you