Adaptor
-size = 1/4"(inside) x 3/8"(outside)
-size = 1/4"(inside) x 3/8"(outside)
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0.02 kg |