T-star bit socket set
-14 = 1/4" E4, E5, E6, E7, E8,
3/8" E10, E11, E12, E14
1/2" E16, E18, E20, E22, E24
-14 = 10mm star bit 30mm = T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
10mm star bit 75mm = T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
-2 = bit adaptors 1/2" x 10mm, 3/8" x 10mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.40 kg |