Loose head for power bar
- Suitable for 24080311
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.15 kg |
Loose head for power bar
- Suitable for 24080311
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.15 kg |
These other products might interest you